Agencja interaktywna
z 20 letnim doświadczeniem

Od 2002 roku pomagamy naszym Klientom osiągnąć sukces w Internecie.
Poznajmy się bliżej!

Kim jesteśmy?

Cześć, nazywam się Krzysztof Zabawa i 15 października 2002 roku w Koninie rozpocząłem działalność gospodarczą, początkowo pod nazwą Netlogic. Pomysł na rozpoczęcie działalności narodził się wskutek fascynacji komputerami, informatyką i programowaniem.

Ukończyłem studia wyższe na kierunku Informatyka stosowana. Doświadczenie zawodowe zbierałem świadcząc usługi informatyczne dla firm z Konina, Poznania i okolic. Początkowe lata działalności koncentrowały się głównie na montażu i sprzedaży komputerów, obsłudze informatycznej firm i budowie pierwszych stron internetowych.

W roku 2003 nazwa firmy zmieniła się na Micronet Computers. Nadal głównym kierunkiem rozwoju firmy była obsługa informatyczna firm, budowa sieci komputerowych, sprzedaż sprzętu komputerowego. Pojawiało się jednak coraz więcej projektów związanych ze stronami internetowymi i e-commerce.  W tamtym czasie uruchomiłem kilka własnych serwisów internetowych m.in. Regionalny katalog firm Konin.biz.pl, katalogi stron czy katalogi noclegowe.

W związku z tym, że w kolejnych latach działalność firmy skoncentrowała się głownie na budowie stron internetowych, sklepów internetowych i reklamie, zmieniłem w 2013 roku  nazwę firmy na agencja interaktywna Bluelink. Oferta firmy została poszerzona o artykuły poligraficzne: wizytówki, ulotki, banery itd. Sprawdź czym zajmujemy się dzisiaj, szczegóły znajdziesz w zakładce oferta.

Dlaczego Bluelink?

Wiedza i doświadczenie

Niewątpliwym atutem agencji interaktywnej Bluelink jest ponad dwudziestoletnie doświadczenie i wiedza zdobyta nie tylko na uczelniach, ale również na wielu szkoleniach i kursach. Nie spoczywamy jednak na laurach, cały czas się rozwijamy żeby w swojej pracy wykorzystywać najnowsze rozwiązania z korzyścią dla naszych Klientów. 

Zespół

Każdą firmę tworzą ludzie. W swojej działalności staram się współpracować wyłącznie z ludźmi, dla których praca jest pasją. Dzięki temu mam gwarancję pełnego zaangażowania w realizowany projekt. Dzięki technologii oraz możliwości pracy zdalnej mam możliwość współpracowania ze specjalistami z różnych stron Polski. Stwarza to nieograniczone możliwości.

Terminowość

Czas jest dla mnie wyjątkowo wartościowy i sam bardzo nie lubię kiedy ktoś się spóźnia. Dlatego przykładam dużą wagę do terminowego realizowania projektów. Wiem jak bardzo ważne dla moich Klientów jest terminowe oddania strony internetowej czy sklepu internetowego. Każde opóźnienie to ograniczenie możliwości dotarcia do nowych Klientów.

Gwarancja

Wykonane przez agencję interaktywną Bluelink strony internetowe, czy sklepy internetowe objęte są roczną gwarancją. W tym czasie zapewniamy sprawne działanie oprogramowania, jego aktualizację i przywrócenie strony do stanu początkowego w przypadku awarii. 

Opinie naszych Klientów

Jestem niesamowicie zadowolony ze współpracy z firmą Bluelink, która stworzyła dla mnie stronę internetową. To był świetny projekt i doświadczenie, które przekroczyło moje oczekiwania pod wieloma względami. Firma niezwykle profesjonalna i zaangażowana od samego początku. Przeprowadzili dokładną analizę moich potrzeb i celów, zrozumieli, czego jako trener kolarstwa oczekuję od strony internetowej.

Ponadto, firma Bluelink dostarczyła mi pełne wsparcie techniczne i instrukcje dotyczące korzystania z nowej strony internetowej, co było niezwykle pomocne. Najważniejszą rzeczą jest jednak to, że strona internetowa pomogła mi osiągnąć zakładane cele. Dzięki niej dotarłem do szerokiego grona odbiorców i nawiązałem współpracę z nowymi podopiecznymi.

„Firma godna zaufania. Szybko, solidnie, potrafi sprostać wymaganiom najbardziej wymagających Klientów. Prowadzenie domen, fanpage na Facebooku, ulotki, banery, roll-upy, reklamy itd.

Jako partner biznesowy sprawdza się w 100% i polecam z czystym sumieniem”

Nie tylko praca

Chociaż praca jest zdecydowanie moją pasją, staram się również znaleźć czas na sport, który również jest moją pasją.

Kolarstwo jest zdecydowanie tym co pozwala mi zresetować się po pracy, zdystansować się i nabrać sił do działania.

Co ciekawe w relacjach z Klientami i Kontrahentami poznałem wiele osób, które również czynnie uprawiają kolarstwo. Dzięki temu zawsze znajdziemy chwilę żeby odejść od tematów zawodowych i porozmawiać chwilę o rowerach. Z kilkoma osobami udało mi się nawet umówić na wspólną przejażdżkę.

W ten sposób poznałem między innymi trenera kolarstwa Michała, z którym nawiązaliśmy współpracę i dla którego miałem przyjemność stworzyć stronę internetową www.mpcc.pl

Być może kolarstwo jest również Twoją pasją i być może uda nam się po zakończonym projekcie wyskoczyć na wspólny trening.

W 2023 roku wystartowałem w kilku amatorskich wyścigach szosowych, oczywiście w barwach firmowych.

Agencja interaktywna Bluelink na rowerze

Ciągle się wahasz czy wybrać Bluelink?

Jeśli nadal masz wątpliwości, czy warto nawiązać współpracę z naszą agencją lub masz dodatkowe pytania zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Chętnie wyjaśnię wszystkie niejasności i postaram się doradzić w doborze najlepszego rozwiązania dla Twojej firmy.

Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu.

+48 513 378 378

pn-pt 8:00 - 16:00

info@bluelink.pl

24/7

WhatsApp

24/7

Instagram

Obserwuj nas

Facebook

Obserwuj nas