Agencja interaktywna
z 20 letnim doświadczeniem

Od 2002 roku pomagamy naszym Klientom osiągnąć sukces w Internecie.
Poznajmy się bliżej!

Agencja interaktywna Bluelink

Agencja interaktywna Bluelink rozpoczęła swoją działalność w dniu 15 października 2002 roku w Koninie, początkowo pod nazwą Netlogic. Pomysł na otwarcie działalności narodził się wskutek mojej fascynacji informatyką i programowaniem.

Nazywam się Krzysztof Zabawa i jestem  założycielem firmy. Ukończyłem studia wyższe na kierunku Informatyka stosowana. Doświadczenie zawodowe zbierałem świadcząc usługi informatyczne dla firm z Konina, Poznania i okolic. Początkowe lata działalności koncentrowały się głównie na montażu i sprzedaży komputerów, obsłudze informatycznej firm i budowie pierwszych stron internetowych.

W roku 2003 zmieniłem nazwę firmy na Micronet Computers. Nadal głównym kierunkiem rozwoju firmy była obsługa informatyczna firm, budowa sieci komputerowych, sprzedaż sprzętu komputerowego. Jednak pojawiało się coraz więcej projektów związanych ze stronami internetowymi i e-commerce.  W tamtym czasie uruchomiłem kilka własnych serwisów internetowych m.in. Regionalny katalog firm Konin.biz.pl, katalogi stron czy katalogi noclegowe.

W związku z tym, że w kolejnych latach działalność firmy skoncentrowała się głownie na budowie stron internetowych i reklamie zmieniłem w 2013 roku na nazwę firmy na agencja interaktywna Bluelink. Oferta firmy została poszerzona o artykuły poligraficzne: wizytówki, ulotki, banery itd. Sprawdź czym zajmujemy się dzisiaj, szczegóły znajdziesz w zakładce oferta.

Dlaczego Bluelink?

Wiedza i doświadczenie

Niewątpliwym atutem agencji interaktywnej Bluelink jest ponad dwudziestoletnie doświadczenie i wiedza zdobyta nie tylko na uczelniach, ale również na wielu szkoleniach i kursach. Nie spoczywamy jednak na laurach, cały czas się rozwijamy żeby w swojej pracy wykorzystywać najnowsze rozwiązania z korzyścią dla naszych Klientów. 

Zespół

Każdą firmę tworzą ludzie. W swojej działalności staram się współpracować wyłącznie z ludźmi, dla których praca jest pasją. Dzięki temu mam gwarancję pełnego zaangażowania w realizowany projekt. Dzięki technologii oraz możliwości pracy zdalnej mam możliwość współpracowania ze specjalistami z różnych stron Polski. Stwarza to nieograniczone możliwości.

Terminowość

Czas jest dla mnie wyjątkowo wartościowy i sam bardzo nie lubię kiedy ktoś się spóźnia. Dlatego przykładam dużą wagę do terminowego realizowania projektów. Wiem jak bardzo ważne dla moich Klientów jest terminowe oddania strony internetowej czy sklepu internetowego. Każde opóźnienie to ograniczenie możliwości dotarcia do nowych Klientów.

Gwarancja

Wykonane przez agencję interaktywną Bluelink strony internetowe, czy sklepy internetowe objęte są roczną gwarancją. W tym czasie zapewniamy sprawne działanie oprogramowania, jego aktualizację i przywrócenie strony do stanu początkowego w przypadku awarii. 

Opinie naszych Klientów

Firma godna zaufania. Szybko, solidnie, potrafi sprostać wymaganiom najbardziej wymagających Klientów. Prowadzenie domen, fanpage na FB, ulotki, banery, rollupy, reklamy itd. Jako partner biznesowy sprawdza się w 100% i polecam z czystym sumieniem.
Tomasz

SilkySkin

Nasz sklep internetowy i nowa strona właśnie są tworzone przez firmę Bluelink, ale już na tym etapie projektu możemy zdecydowanie polecić firmę za wzorową współpracę.
Waldemar

Ekopack

Firma godna zaufania. Szybko, solidnie, potrafi sprostać wymaganiom najbardziej wymagających Klientów. Prowadzenie domen, fanpage na FB, ulotki, banery, rollupy, reklamy itd. Jako partner biznesowy sprawdza się w 100% i polecam z czystym sumieniem.
Tomasz

SilkySkin

Nie tylko praca

Chociaż praca jest zdecydowanie moją pasją, staram się również znaleźć czas na moją pasję nie związaną z pracą.

Kolarstwo jest zdecydowanie tym co pozwala mi zresetować się po pracy, zdystansować się i nabrać sił do działania. Szczególnie lubię długie podjazdy, których w okolicach Konina jest niewiele, dlatego kiedy tylko jest taka możliwość staram się na kilka dni wyskoczyć w okolice Karpacza, Szczyrku czy Zakopanego.

Najciekawsze jest to, że na swojej drodze zawodowej poznałem wiele osób, które również trenują kolarstwo, z kilkoma z nich udało mi się nawet spotkać na wspólnym treningu.

Być może kolarstwo jest również  Twoją pasją, nie stoi nic na przeszkodzie żebyśmy po zakończonym projekcie wyskoczyli razem na rower.

Zapraszam również na mojego bloga Zabawa na rowerze, na którym w wolnej chwili piszę o swoich rowerowych wyprawach.

Kolarz, zdobywca szczytu

Ciągle się wahasz czy wybrać Bluelink? 

Jeśli nadal masz wątpliwości, czy warto nawiązać współpracę z naszą agencją lub masz dodatkowe pytania zapraszam do bezpośredniego kontaktu. Chętnie wyjaśnię wszystkie niejasności i postaram się doradzić w doborze najlepszego rozwiązania dla Twojej firmy. Wybierz dogodną dla Ciebie formę kontaktu.

+48 513 378 378

pn-pt 8:00 – 16:00

info@bluelink.pl

24/7

WhatsApp

24/7

v

Chat

24/7

Obserwuj nas

24/7