Pytania i odpowiedzi

W FAQ znajdziesz odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące naszej oferty. Jeśli nie uda Ci się znaleźć informacji na interesujący Cię temat napisz do nas koniecznie, odpowiemy z przyjemnością.
Dowiedz się więcej

Pytania dotyczące stron internetowych

Jak długo trwa stworzenie strony internetowej?

Budowa strony internetowej składa się z kilku etapów. W początkowej fazie prac istotna jest komunikacja z Klientem, która może przełożyć się na szybkość realizacji projektu. Z naszych doświadczeń wynika, że standardowo potrzebujemy od 2 do 4 tygodni na przygotowanie i wdrożenie nowej strony internetowej dla firmy naszego Klienta.

Czy na stronę udzielana jest gwarancja?

Tak! Każda wykonana przez naszą agencję strona internetowa objęta jest 12 miesięczną gwarancją, która obejmuje m.in. aktualizację systemu zarządzania treścią, przywrócenie strony internetowej do stanu z dnia jej opublikowania w razie jej awarii. Pełen zakres gwarancji oraz możliwości jej rozszerzenia znaleźć można w zakładce AsystaWWW.

Ile kosztuje stworzenie strony internetowej?

Wykonamy dla Ciebie profesjonalną i nowoczesną stronę internetową już od 1499,00 zł netto. W tej cenie otrzymasz responsywną stronę internetową w układzie One Page z systemem zarządzania treścią, dzięki któremu w łatwy sposób będziesz mógł zmieniać jej zawartość. Szczegółową ofertę znajdziesz w zakładce strony internetowe cennik.

Jakie są roczne koszty utrzymania strony WWW?

Niezbędne do utrzymania strony internetowej koszty to odnowienie domeny internetowej i koszt usługi hostingowej. Naszym Klientom oferujemy rejestrację lub przeniesienie domeny w prawdopodobnie najniższych cenach na rynku – roczny koszt utrzymania domeny .pl to 56,00 zł netto (w konkurencyjnych firmach zwykle 100 – 120 zł netto). Cena usługi hostingowej uzależniona jest od potrzeb Klienta co do pojemności. Najtańszy pakiet to 99 zł netto rocznie. Łącznie koszty utrzymania standardowej strony internetowej nie powinny być wiele wyższe od 150 zł netto.